Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
03
března

Večer irských tanců

KD Kyje

zpět na výpis akcí
 

Irská tancovačka na svatého Patrika

Datum:03. 03. 17
Cena:80 Kč
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: sport|tanec

InSpiral Dance Company, pražská taneční škola irských tanců, vás srdečně zve na oslavu svátku Svatého Patrika v podobě irské tancovačky.

Tento irský svátek se pojí nejen se jmenovaným patronem Irska, ale také s oslavami irské kultury. Vstupte na taneční parket a nechte se unášet rytmy irských tanečních melodií. Naučíme vás několik snadných tanců z repertoáru společenských irských tanců. Tanečníci z pořádající školy předvedou ukázku nejnovějších choreografií. A vyhlášen bude i nejlepší kostým spojený s tématem večera. Kreativitě se meze nekladou. Tato akce je vhodná pro děti i dospělé. Těšíme se na vás!

Dress code večera: cokoliv zeleného

Vstup: 80,- Kč

Rezervace vstupenek: info@inspiraldance.net, možnost vyzvednutí na kurzech inSpiral Dance Company po předchozí domluvě nebo u vstupu na akci.

KD Kyje
Tel: 602386469
Šimanovská 47
Praha 9, 198 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

Doporučujeme vyzkoušet: