Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Přednášky světových i domácích řečníků, workshopy, výstavy, inovátorské zóny a jarmark, soutěže, afterparty a mnoho dalšího. 

Datum:27. 03. 15
Čas:09:00 - 20:00
Kategorie: poznání|ostatní

Heslem prvního ročníku Festivalu Česká inovace se stalo motto "Tomu, kdo má nápad, svítí oči". Nám oči svítí už čtvrtým rokem a stále nepolevujeme v našem úsilí připravit a nabídnout českým inovátorům platformu, kde mohou sdílet své nápady, zkušenosti a know-how. Prostor, kde se navazují kontakty, spolupráce a z nápadů se rodí obchodní příležitosti. Místo, kde se účastníci z řad nadnárodních firem, malých i středních podniků, začínajících podnikatelů i studentů vzdělávají, inspirují a hlavně dobře baví. Zkrátka Festival Česká inovace.

Ani letos tomu není jinak. Přípravy čtvrtého ročníku jsou v plném proudu a my pevně věříme, že máte pátek 27. 3. 2015 vyznačen ve svém diáři a přidáte se k více než šesti stům účastníkům, kterým bude na jeden den patřit celá Národní technická knihovna v Praze. Ano čtete správně. Knihovna na jeden den zastaví svůj provoz.

Národní technická kn...
Tel: 222221818
Technická 6 / 2710
Praha 6 - Dejvice, 160 80
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: