Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
září

Podzimní dny českého medu na Jiřáku

Trhy na Jiřáku

zpět na výpis akcí
 

Okolo dvaceti včelařů a výrobců z medu navštíví náměstí Jiřího z Poděbrad, probíhá i obvyklý farmářský trh.

Datum:19. 09. 14
Čas:08:00 - 18:00
Kategorie: gastro|farmářské trhy

Touto slavností chceme podpořit zázrak přírody zvaný český med a včelaře. Je to oslava ničím nenahraditelné potraviny, a s ní spojený program pro děti a živá muzika.

Příležitost vybrat si a nakoupit přímo od včelařů zásoby nejlepšího medu na zimu, která už o sobě tento měsíc dává vědět.

Pro děti :

  • Pohádka Perníková chaloupka, na kterou se můžou jen dívat, ale ti odvážní si v ní můžou i sami zahrát – pohádka začíná v pátek 11.00 a v 15.00, v sobotu v 11:00
  • Výtvarná dílna Srdíčka z lásky – namalujete si svoje dřevěné srdíčko jako dárek tomu, koho máte rádi (od 9 – 17 hod v pátek a od 10 – 14 hod v sobotu), dílnu vede výtvarnice Viola Benešová.

     
Trhy na Jiřáku
Tel: 774 003 640
náměstí Jiřího z Poděbrad
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: