Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
června

Rooftop party vol. 2

Palanca

zpět na výpis akcí
 

Na další ROOFTOP PARTY se máme skutečně na co tešit. Po povedeném prvním díle, zaměřeném především na dubstep a domácí djs, se nám totiž podařilo připravit skutečnou lahůdku!

Začátek:09. 06. 12
Konec:10. 06. 12
Čas:21:00 - 05:00
Kategorie: zábava|party a kluby

Na ROOFTOP PARTY vol. 2, která se rozroste o novou hlavní stage, do další zrekonstruované místnosti 5. patra OD KOTVA, se totiž poprvé v ČR představí jedno ze současných top jmen electro-housové scény, ceněný producent a DJ FOAMO!

FOAMO, vlastním jménem Kye Gibbon je už nyní ve svých 22 letech považován za jednoho z největších talentů vzešlých z UK za posledních pár let. Kluk z High Wycombe poblíž Londýna, odkojený na klasických ostrovních žánrech drum & bass, grime, dubstep a garage, se intenzivně věnuje produkci a djingu již od svých 14 let. Avšak od doby, kdy díky pořadu Kissy Sell Out na notoricky známé britské stanici Radio 1 přičichl k housově orientovaným beatům, začala jeho kariéra raketově stoupat. Hned jeho první singl "Moving It Over Here" zaznamenal velký úspěch a už v roce 2009 pak absolvoval tour po USA a Austrálii. Hrál na festivalech po celém světě a díky svým djským skills se stal residentem v klubech v UK i na Ibize.

Není tedy divu, že má na kontě nespočet kolaborací a remixů se spoustou zvučných jmen jako je Diplo, Laidback Luke, Lee Mortimer, Jack Beats, aktuálně i třeba Carl Cox a jeho práce je podporována všemi od Annie Mac až po DJ Zinca. Všichni zainteresovaní si také určitě pamatují jeho povedený dubstepový bootleg pro La Roux. Přes 8 000 000 views asi mluví za vše :)http://www.youtube.com/watch?v=wKriBNF_2tI

Do detailu vypilované beaty, plné silných basových linek a chytlavých vokálů, tvoří spolu s precizní djskou technikou a zálibou v úpravě treků, specielně pro své sety, nezapomenutelnou show, kterou si budete moc vychutnat už 9.6. v prostorách 5. patra legendárního obchodního domu Kotva!

FOAMO také nedávno vydal nové EP Tremors, které však svým rozsahem 8 treků připomíná spíše album a svou vysokou kvalitou a peckami jako "Vibrations" nebo "Sherlock" jen potvrzuje všechny superlativy vyřčené výše. http://www.youtube.com/watch?v=CgUex-E3yxo

Jeho web si můžete prohlédnout zde: http://www.foamo.net/
Skladby a sety poslechnout tady: http://soundcloud.com/foamo

Spolu s ním hlavní stage doplní stálice domácí scény:

SMACK, TUCO, LAYUP, DIMITRY a TRUSTY

V první místnosti s barem a terasou pak zahrají:

DRYMAN, Z-KAT, ALYAZ, PONYK, MONTREJ a TOMAS

Kapacita klubu pro tento večer zdaleka přesahuje 1000 lidí, takže se není třeba bát tlačenice nebo front na barech. Klub má zvláštní vstup z ulice Královodvorská. Výtah do 5. patra bude v provozu po celou dobu konání akce.

Interiér Clubu Palanca, první místnost: http://www.palanca.cz/klub/galerie/album/1

Klub bude otevřen od 21:30. Vstupenky budou v předprodeji v síti Ticketportal za 150 czk + poplatky, na místě za 250 czk.

Předprodej poběží od 15.5.2012

Palanca
Tel: 776 251 040
Náměstí Republiky 656/8
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: