Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
listopadu

Tajné místo pro moje zvíře – nedělní Ateliérovka

Artpark

zpět na výpis akcí
 

Roztírání barevných pigmentů, zapojení všech smyslů, rozvíjení představivosti, šití i lepení. To vše čeká děti na příští Ateliérovce v Artparku!

Datum:19. 11. 23
Cena:od 30 Kč
Čas:14:00 - 16:00
Kategorie: kultura| pro děti|Zábava, Kreativita

Těšíme se na vás v neděli 19. listopadu od 14:00.

Vstupenky za 30 nebo 90 Kč k zakoupení přímo před akcí na pokladně Galerie Rudolfinum.

Ateliérovka se tentokrát inspiruje netradičními malbami britského umělce Simona Calleryho. Děti budou na papíry pomocí sítka drolit barevné pigmenty a nakonec si s pomocí naší lektorky vyzkouší, jak se papír sešívá na šicím stroji.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Vážení návštěvníci, rádi bychom vás upozornili, že kapacita Ateliérovky je omezená. Své místo si můžete zarezervovat na e-mailu rajnisova@rudolfinum.org do pátku 17. listopadu, 18:00. Později se prosím pro ověření aktuálního stavu kapacity obracejte na kolegy z galerijní pokladny na telefonu +420 770 100 767. Pokud si rezervaci na pokladně nevyzvednete nejpozději deset minut před začátkem Ateliérovky, vaše místa budou nabídnuta dalším zájemcům. 

Artpark
Tel: +420770149430
Alšovo nábřeží 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: