Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
září

Zlatý den Zlaté Prahy

Náměstí Václava Havla

zpět na výpis akcí
 

Celodenní program Zlatého dne se ponese v duchu tance, hudby a také úspěšné televizní taneční soutěže StarDance.

Datum:23. 09. 23
Čas:11:00 - 19:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, kurzy tance

Návštěvníci se mohou těšit na hudební, taneční a umělecká vystoupení, ZUŠ, konzervatoře i profesionální soubory. Zlatým dnem vás provede známá moderátorka, taktéž účastnice StarDance – Daniela Písařovicová. Spolu s tanečníkem Janem Tománkem uvedou celou řadu známých osobností a tanečníků, kteří jsou s spojeni s oblíbenými televizními pořady.

Zlatým hřebem celodenního programu bude vystoupení Hot Sisters, dívčí hudebně-taneční představení, kombinující swing s moderními prvky zasahujícími do elektroswingu.

Představí se také protagonisté oblíbené televizní soutěže pro amatérské pekaře a pekařky Peče celá země.

Od 14:00 do 18:00 proběhne autogramiáda s hvězdami současné řady StarDance

Pro návštěvníky budou kromě divácky atraktivního programu připravené také další aktivity: stánek Peče celá země, stánek konzervatoře Taneční centrum Praha, stánek s upomínkovými předměty ČT :D, fotokoutek, stánek České mincovny a také možnost vyfotit se s maskoty České televize. Pro milovníky taneční soutěže StarDance bude připraveno Hvězdné pexeso, které prověří, zda znají všechny páry napříč všemi řadami StarDance.

Náměstí Václava Havla
Tel:
náměstí Václava Havla
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: