Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Veřejné promoce psích studentů Helppsí akademie – asistenčních, signálních a vodících psů a jejich slavnostní předávání jejich novým páníčkům.

Datum:16. 09. 23
Čas:10:00 - 17:00
Kategorie: zábava| poznání|fauna a flora lifestyle|

21. ročník veřejné promoce psích studentů Helppsí akademie – asistenčních, signálních a vodících psů a jejich slavnostní předávání jejich novým páníčkům a paničkám, lidem s postižením, za přítomnosti a vystoupení patronů - VIP osobností a ukázek dovedností psích pomocníků.

Srdečně vás zveme na slavnostní promoce letošních absolventů Helppsí akademie – Super den 2023, který se koná v sobotu 16. září od 10:00 hodin.

Rádi bychom vám představili všechny úspěšné studenty, kteří letos ukončili či ukončí své náročné studium na katedrách vysokého učení Helppsího, aby mohli pomáhat svým novým páníčkům s vážným zdravotním handicapem.

Své anděly na čtyřech nohách převezmou lidé s postižením od patronů z řad známých osobností našeho kulturního a veřejného života, na jejichž benefiční vystoupení se můžete těšit. Svou účast přislíbili Barnett Zdeněk, Břeský Jaroslav, Burian Jan, France Martin, Frejová Kristýna, Helekal Jiří, Kohák Jakub, Kubišová Marta, Malá Magda, Nedvěd Richard, Nesvadbová Bára, Pecha Peter, Peroutka Milan, Raego, Sodoma Viktor, Stryková Jana, Syslová Dana, V-Rock … Celým dnem Vás provedou osvědčení moderátoři, Patricie Pagáčová, Jan Čenský a Mirek Konvalina.

Místo konání: výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 - Motol, zast. tramvají č. 9, 10 Hotel Golf.

Důležité upozornění – vašim psím kamarádům nezapomeňte vzít očkovací průkaz s platným očkováním, bez něj nebudou do našeho areálu vpuštěni!

Helppes - Centrum vý...
Tel: 603769864
Plzeňská ulice
Praha, 15600
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: