Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
17
září

Rodinný den v Rudolfinu

Dvořákova Praha

zpět na výpis akcí
 

Nenechte si ujít Rodinný den Dvořákovy Prahy. Vstup na obě akce je volný.

Datum:17. 09. 23
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 14:00
Kategorie: pro děti|Kultura

Po loňském obrovském úspěchu představení Rusalka se na podestu Rudolfina vrací Docela velké divadlo z Litvínova, tentokrát s představením Labutí jezero.
Autorem překrásného baletu Labutí jezero je blízký přítel Antonína Dvořáka Petr Iljič Čajkovskij. Zatímco Dvořákův Princ se zamiloval do vodní víly, Čajkovského princ se zamiluje do labutě. Tedy vlastně do princezny Odetty, kterou do labutí podoby zaklel čaroděj Rudovous. Jak to celé dopadne? Nebojte, u nás určitě dobře.

Na divadlo bezprostředně navazují dílny ve vnitřních prostorách Rudolfina – jejich tématem bude také Labutí jezero a děti si budou moci vyzkoušet hru na nejrůznější nástroje, budou tančit, ale také společně poslouchat.
Těšíme se na vás!

PROGRAM
10.00: divadelní představení Labutí jezero (před Rudolfinem)
11.15: tvůrčí dílničky na téma Labutí jezero (v prostorách Rudolfina)

Rudolfinum
Tel:
Alšovo nábř. 79/12
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: