Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
září

Slavnostní zahájení 14. ročníku festivalu Děti, čtete?

Werichova vila

zpět na výpis akcí
 

Společně slavně zahájíme 14. ročník literárního festivalu Děti, čtete?, a to na zahradě Werichovy vily, jak je už několikátý rok milou tradicí.

Datum:16. 09. 23
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 20:00
Kategorie: pro děti|Kultura

 Tentokrát strávíme čtením, posloucháním, tvořením a snad i zpěvem celou SOBOTU, na zahradě na vás budeme připraveni už od 10:00 společně s vyhlášeným dětským knihkupectvím 2veverky, u nichž si budete moct prohlédnout i pořídit nejen festivalové tituly, ale spoustu dalších nádherných knih pro děti a není v Praze povolanějších knihkupkyň, pokud potřebujete s výběrem poradit.

Program začneme řádně pouštět do světa v prvních prázdninových dnech, zatím prozradíme, že skutečně je na co se těšit! Mezi hvězdami prvního festivalového dne bude třeba batolecí divadlo Damúza nebo Olina Stehlíková se svou knihou Mojenka (Host, 2022).

Zazní moudrá a vděčná slova z úst zakladatelky festivalu Ivany Pecháčkové a partnerů festivalu a samozřejmě nebude chybět přiťukávání a pochutnávání si na tekutých i tuhých dobrotách, především na tradičním dortu z Erhartovy cukrárny.

Na celý den je opět vstup ZDARMA.

Werichova vila
Tel:
U Sovových mlýnů 501/7
Praha 1
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: