Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
17
března

Live Music Fridays

Manifesto Anděl

zpět na výpis akcí
 

Vezměte své přátele a blízké a nastartujte víkend v Manifestu Anděl! Připravili jsme pro vás pravidelné páteční večery s živou hudbou.

Datum:17. 03. 23
Čas:19:00 - 21:30
Kategorie: zábava|party a kluby

Ponořte se do atmosféry podvečerního Manifesta a užijte si naše pravidelné páteční večery plný podmanivých melodií a rytmů. U skvělých vystoupení si můžete dopřát lahodnou večeři a ochutnat široký výběr koktejlů a bublinek z baru SOOT. Milovníkům Francie doporučujeme zamířit na víno nebo šampaňské spárované se sýry, uzeninami a dalšími delikatesami — vše v té nejvyšší kvalitě ve vinárně Frenchy.

Annareh je velmi zkušená zpěvačka a klavíristka, která pochází z Kazachstánu. Její repertoár je založený na stylech, jako je jazz, funk, soul, R&B a house. Její sametový a jemný hlas dodá všem známým písním nový rozměr. Těšit se můžete nejen na zpěv, ale i hru na naše piano, které zdobí náš market.

Manifesto Anděl
Tel:
Ostrovského 34
Praha 5 - Smíchov, 150 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: