Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Rodinná výtvarná dílna s umělcem Františkem Novákem k výstavě Bolest těch druhých.

Datum:21. 01. 23
Čas:14:00 - 16:00
Kategorie: pro děti|Kreativita

Ať už je člověk jakýkoliv, nikdy by se neměl stát jen číslem na papíře. Umělec František Novák s tím má dlouholetou zkušenost jako zaměstnanec azylového domu i jako pedagog a v nové výstavě Bolest těch druhých si s ním projdete především jeho instalaci sestavenou z mnoha lidí na papíře. Konkrétně na obyčejném krabicovém kartonu, ze kterého vybalujeme nové věci, schováváme do něj staré a na kterém často nocují i lidé bez domova.

Pomíjivý materiál, který je i narážkou na pomíjivost naši, nese jemné podoby živých lidí i s jejich osudy a příběhy. A pod vedením Františka Nováka si v samotné dílně vyzkoušíte podobnou podobu vlastní rodiny. Výstava jako inspirace, příběhy živých lidí jako obraz.

Centrum současného u...
Tel: 295568123
Poupětova 793/1
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: