Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
prosince

3-2-1 START!

Planetárium

zpět na výpis akcí
 
Tip

Vesmírné dobrodružství křečka Elona.

Začátek:02. 12. 22
Konec:04. 12. 22
Cena:od 139 Kč
Čas:16:30 - 17:25
Kategorie: pro děti|Kultura, Příroda

Oblíbený křeček Elon se vrací do Planeta. Animovaný film z české produkce pobaví děti i dospělé v Planetáriu Praha od 25. listopadu. Přijďte prožít s chlupatým vědcem ze skládky jeho vesmírné dobrodružství. 

Dobrodružný animovaný film 3-2-1 START! vznikl ve spolupráci se studiem Kurtart a je vůbec prvním animovaným filmem z české produkce promítaným v celooblohovém formátu. Dílo vtipnou formou přibližuje odvahu a vynalézavost, kterých je zapotřebí, chcete-li se dostat do vesmíru a zpět.

Celých 35 minut napětí, kterými vás provede hlas Jana Ciny, doplňuje 20minutová moderovaná část zaměřená na ukázku noční oblohy. 
Vesmírné dobrodružství křečka Elona

Křeček Elon je vědcem žijícím na skládce, kterého nikdo nebere příliš vážně, ani jeho krysí sousedé. Elonovo dobrodružný příběh začíná ve chvíli, kdy ho z rozjímání vyruší hlasitá rána. Přímo vedle svého příbytku objeví v kráteru rozbitého robota. 

Začíná pátrání, jak se sem dostal a co s ním. Elon robota opraví a dozví se, že kolem Země krouží vesmírná loď, z níž vypadl. Času na návrat ale není mnoho, loď odlétá již následující den. Elon se tak rozhodne robotovi pomoci. Zda se mu podaří vrátit ho včas na oběžnou dráhu k jeho přátelům, to se dozvíte v Planetáriu Praha.

Planetárium
Tel: 220 999 001
Královská obora 233
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: