Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
září

DogFest 2022 - největší psí festival

Lesopark Letňany

zpět na výpis akcí
 

Největší psí festival v České republice svého druhu. Nejsme psí výstava, ale zábavný festival. Máme připravený bohatý program pro celou rodinu.

Začátek:23. 09. 22
Konec:24. 09. 22
Cena:od 200 Kč
Čas:15:00 - 19:00
Kategorie: zábava| poznání|fauna a flora, veletrhy, ostatní lifestyle|

Návštěvníci a jejich pejsci se mohou těšit na vzdělávací workshopy, soutěže, názorné ukázky psích dovedností, módní přehlídku, psí diskotéku, společné venčení či odbornou konzultaci v oblasti veterinární péče.

Jak jste zvyklí z předchozích let, festival bude rozdělen do několika zábavných a interaktivních zón – vodní zóna, bull zóna, agility, psí dostihy a mnohé další! Pejskové se mohou vyřádit po boku zkušených odborníků v jednotlivých zónách a třeba naleznete novou sportovní aktivitu, která bude naplňovat vás i vašeho mazlíčka. Opět se můžete těšit na širokou škálu vystavovatelů produktů a služeb.

Každoročně přispíváme na neziskové organice, kterým nejsou lhostejné osudy zvířat, a na psí útulky. Během události můžete na místě přispět i vy!

Kdo by nechtěl strávit dva nabité dny po boku tisíců pejsků? Oslavte začátek letních prázdnin se svými psími parťáky na nezapomenutelné dvoudenní akci.

Bude to stát za to, ocas na to!

Lesopark Letňany
Tel:
Toužimská ul.
Praha 9, 19000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: