Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
prosince

Bruslení na Chodově

Westfield Chodov

zpět na výpis akcí
 

Zimní bruslařská sezóna je tady. Protáhněte brusle na novém a trochu netradičním kluzišti v parku u obchodního centra Westfield Chodov.

Začátek:01. 12. 21
Konec:31. 01. 22
Čas:10:00 - 21:00
Kategorie: sport|lední sporty

Od prosince do ledna se již po třetí park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.

Kluziště jsme opět postavili na vyvýšené ploše, tak jak jste tomu byli z minulých let zvyklí. Ledová plocha se rozkládá na 675 m2 a letošní novinkou, kterou jsme si pro vás připravili je Ice Bar. Nyní se každý bruslař může občerstvit přímo z ledové plochy. Nevšední ledový zážitek si tu mohou opět užít malí i velcí bruslaři, a to denně od prosince do ledna. K dispozici jsou na kluzišti ve vybrané dny instruktoři bruslení, jejichž služby je možné taktéž využít. V případě, že nemáte vlastní brusle, máte možnost si je opět na místě zapůjčit.

A protože je čas Vánoc, nezapomeňte se také na chvíli zastavit a jen tak se svými blízkými nasávat vánoční atmosféru, třeba u voňavého svařáku a dalších tradičních dobrot, které u nás můžete zakoupit. Celý areál je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem od společnosti Nej.cz, která je ověřeným celorepublikovým poskytovatelem internetových, televizních a mobilních služeb.

Vánoce jsou obdobím, kdy by měli být na sebe lidé hodní. Proto jsme se rozhodli pomáhat těm, kteří to potřebují a neměli v životě moc štěstí. Pomoci můžete i vy tím, že si k nám přijdete zabruslit a užít si zimní radovánky do ledového království u OC Westfiield Chodov. K zakoupené vstupence si jednoduše můžete přikoupit tzv. DobroTiket pro organizaci Cesta Domů nebo Klokánek na Praze 11 a to ve výši 30,- 50,- nebo 100,- Kč. Po skončení letošního ročníku tyto dary přímo poputují na dobročinné účely vybraných organizací.

Westfield Chodov
Tel: 272 173 677
Roztylská 2321/19
Praha 4, 14800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: