Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
listopadu

Audiowalk Divoká Štvanice

Ostrov Štvanice

zpět na výpis akcí
 

Audiowalk inspirovaný klasikami detektivního žánru a strukturou příběhových počítačových her. Staňte se detektivem a vyřešte záhadu!

Začátek:07. 11. 21
Konec:30. 06. 22
Cena:150 Kč
Čas:00:00 - 23:59
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Jsi kořist nebo lovec? Detektivní pátrání po audio stopách zločinu!

Divoká Štvanice – záhadné sanatorium sloužící jako útočiště lovců, kteří se postupem času stali kořistí společnosti. Doktor Dietrich Stefan u rezidentů svého hájemství zkoumá přirozené sklony člověka k lovu a násilí jako takovému. Netradiční skupinová terapie je však narušena zmizením jednoho z účastníků. Na ostrov Štvanice přichází detektiv, aby podivuhodný případ týkající se potřeby člověka stanout na vrcholu potravního řetězce, vyšetřil.

Audiowalk inspirovaný klasikami detektivního žánru a strukturou příběhových počítačových her. Staňte se detektivem a vyřešte záhadu na ostrově Štvanice! 

Příběhem, který si můžete zahrát v jakoukoliv denní i noční dobu, vás provede naše webová aplikace – www.audiowalk-leti.cz. Místo lovecké pušky si dobijte baterku svého chytrého telefonu! Vznik hry podpořila Nadace český literární fond.

Ostrov Štvanice
Tel:
Ostrov Štvanice
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: