Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
listopadu

Zimní bruslení

Centrum Černý Most

zpět na výpis akcí

Oblíbené venkovní kluziště „Ice Arena“ Centra Černý Most potěší veřejnost i letos.

Začátek:12. 11. 21
Konec:31. 01. 22
Cena:od 100 Kč
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, sport| lední sporty

Bruslařská sezona na Černém Mostě ale tento rok začne s předstihem: první bruslaři se na led dostanou už v pátek 12. listopadu.

Lední show
Adventní sezónu o týden později oficiálně zahájí tradiční Vánoční lední show. V hlavních rolích neobvyklého akrobatického a hudebního vystoupení na motivy filmu Sám doma se představí mistr republiky v tanečních párech Martin Šimečka, bývalá reprezentantka Kateřina Macounová a tým SK Krasobruslení Sparta Praha pod vedením držitelky ruského titulu v krasobruslení Natalie Orlové. Show startuje v sobotu 20. listopadu od 17.00.

Otevírací doba kluziště
Zabruslit si před Centrem Černý Most mohou zájemci už od pátku 12. listopadu. Kluziště bude otevřeno minimálně do poloviny února 2022.

Centrum Černý Most
Tel: 281918100
Chlumecká 765/6
Praha 9, 198 19
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: