Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
21
října

Marie Gourdain, Felix Baumann: Moving material

Studio Alta

zpět na výpis akcí
 

Umělecká laboratoř s Marie Gourdain a Felixem Baumannem zkoumající vztah mezi tělem a scénografickou konstrukcí. Laboratoř je v angličtině.

Datum:21. 10. 21
Cena:Zdarma
Čas:19:30 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla, ostatní

Laboratoř je koncipována jako mezinárodní a interdisciplinární výměnná platforma určená pro tanečníky, herce fyzického divadla a performery nového cirkusu, kteří mají zájem experimentovat s hranicemi taneční, fyzické a scénické kompozice. Hlavním zaměřením laboratoře bude zkoumání těla a jeho vztahu k scénografickému materiálu – pohybově orientovaný výzkum různých scénických rekvizit, jejich fyzičnosti, dynamiky a funkce. Hledání tance a obrazů, které vznikají v dialogu těla a materiálu a poetických metafor, které lze nalézt v jejich meziprostoru. Prozkoumáme různé kvality pohybu a choreografické pojetí díla v jeho vzniku.

Studio Alta
Tel: 605 439 612
Sokolovská 136/24
Praha 8, 186 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: