Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
20
září

Zero Waste Festival Prague 2021

Ze Mě

zpět na výpis akcí
 
Tip

Chcete pomoci naší planetě a zjistit, jak žít s minimem či dokocne zcela bez odpadu? Rady a poučení přináši Zero Waste Festival.

Začátek:20. 09. 21
Konec:25. 09. 21
Cena:200 Kč
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: poznání|ostatní

Zdravíme vás po delší odmlce a přinášíme aktuální informace k festivalu, který konečně bude!
Dlouho jsme zvažovali, jak letošní ročník uchopit, a nakonec jsme se rozhodli ho uspořádat v trochu jiné formě a měřítku tak, aby se mohl uskutečnit i v případě speciálních opatření a byl zároveň co nejvíc covid-free.

Jak bude festival letos vypadat?
Hlavní změnou je, že se uskuteční v průběhu celého týdne od 20. do 26. 9. 2021, a to na několika místech v Praze současně. Všední dny budou patřit doprovodnému programu v prostorách účinkujících.

V sobotu 25. 9. se festival oficiálně pokřtí v prostoru Ze Mě a Planeta Za a o víkendu se uskuteční hlavní program. Těšit se můžete na přednáškovou sekci, stánky a samozřejmě dobrou hudbu, jídlo a pití.Přijďte strávit poslední zářijový týden v příjemném a inspirativním prostředí, které vás obohatí a nasměruje k dalším krokům na cestě k životnímu stylu šetrnému k přírodě a životnímu prostředí.

Program je určen pro celou rodinu.

// Vstupné: 200 Kč //

 

Ze Mě
Tel:
Na Louži 7
Praha, 10100
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: