Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
srpna

Muzička - folklor na pavlači!

Skautský institut na Staromáku

zpět na výpis akcí
 

Muzička je mladá cimbálová muzika se základnou v Praze, která zpracovává písně z Uherskohradišťska a ostatních koutů Moravy.

Datum:27. 08. 21
Cena:100 Kč
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Skautský institut na Staromáku se v létě opět přemění na kulturní scénu! Tančí se na dvorku, tančí se na střešní terase, tančí se… všude. Tento večer bude patřit cimbálové muzice Muzička.

Muzička je mladá cimbálová muzika se základnou v Praze, která zpracovává především písně z Uherskohradišťska a ostatních koutů Moravy, nebojí se ale ani melodií přespolních. Původně vznikla v roce 2006 z malých tanečníků folklórního souboru Rosénka, kteří si pro odlišení od dospělé cimbálové muziky začali říkat právě Muzička. Malí muzikanti časem vyrostli, avšak název, který jim mezitím přirostl k srdci, zůstal. V současné době tvoří cimbálovou muziku patnáct členů mezinárodního genetického původu. Pro představu je to severní Afrika, Spojené státy americké či Brno.

Skautský institut na...
Tel:
Staroměstské náměstí 4/1
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: