Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
září

Proseccofest v Pražském vinoHradu

Villa Richter

zpět na výpis akcí
 
Tip

Můžete se těšit na širokou škálu šumivých vín z vyhlášené italské oblasti Prosecco.

Začátek:04. 09. 21
Konec:05. 09. 21
Cena:300 Kč
Čas:12:00 - 18:00
Kategorie: gastro|restaurace, vinárny, festivaly

Lehké, podmanivé, osvěžující, šumivé s typicky italským espritem a elegancí. Takové je Prosecco, které si získalo miliony fanoušků po celém světě. Patříte mezi ně? Tak přijďte o víkendu 4. a 5. září do areálu Pražského vinoHradu u Villy Richter na letošní Proseccofest!

Svá vynikající šumivá vína zde ve velkém stylu představí vinařství Serena Wines, které letos slaví již 140 let od svého založení a patří mezi nejvýznamnější producenty Prosecca na světě.

Můžete se těšit na širokou škálu šumivých vín z vyhlášené italské oblasti Prosecco. Na jedinečném místě Pražského vinoHradu vás čeká odlehčená atmosféra s tematickými ochutnávkami celé chuťové palety Prosecca od 7 předních značek, které doplní italské gastronomické speciality.

Nebude chybět vynikající prosciutto, sýry, olivy a famózní italská zmrzlina. Skvělé víno a jídlo doplní podmanivá hudba a dobrá zábava.

Čeká vás nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly v duchu pravého dolce vita!

Vstupné: 300 Kč (v ceně vstupenky je sklenice, žetony na dva vzorky Prosecca (1 dcl) dle vlastního výběru).

Villa Richter
Tel: 257 219 079
Staré zámecké schody 6/251
Praha 1, 118 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: