Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
06
srpna

Letní divadlo: Zabít draka

Grébovka

zpět na výpis akcí
 

Divadelní hra „Zabít draka“ uváděná v Grottě Havlíčkových sadů.

Datum:06. 08. 21
Cena:od 100 Kč
Čas:20:00 - 22:00
Kategorie: kultura|divadla

Letní divadlo v Grébovce je mimořádná kulturní událost, konající se druhým rokem v novorenesančním prostoru Grotty v Havlíčkových sadech. Divadlo MA zde znovu otevře letní scénu. Letošní ročník je rozšířen na osm večerních představení, která se uskuteční každý pátek a úterý od 6. 8. do 31. 8., viz program níže.

Patronát nad událostí převzal světově uznávaný klavírní virtuóz, maestro Jevgenij Kissin. Akce se koná s podporou městské části Praha 2. Jejím smyslem je přinést divadlo do unikátního venkovního prostoru a vynahradit lidem mnoho měsíců strávených zcela bez divadla. 

Zabít draka

Divadelní hra „Zabít draka“ od Jevgenije Švarce je filozofická pohádka proti totalitě ve všech formách, režimech nebo období dějin a o lidské vlastnosti takový režim slepě následovat. Zabít draka vyžaduje nadměrné úsilí, nicméně zbavit společnost vnitřních pout a zabít draka v každém z nás je úkol mnohem složitější.

Režie: Marianna Arzumanová
Hrají: Matouš Zah, Denisa Licková, Štefan Radačovský, Igor Šebo, Janusz Hummel, Jiří Valeš, Jaroslav Tůma, Soňa Beaumont, Elvíra Nikitina a další
Délka představení: 80 minut

Grébovka
Tel:
Havlíčkovy sady
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: