Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
srpna

Indian Independence Day

Manifesto Florenc – UZAVŘENO

zpět na výpis akcí
 

Přijďte na Florenc a zažijte pořádnou oslavu indického dne nezávislosti! Indická kuchyně, bollywoodští tanečníci, bříšní tance.

Datum:15. 08. 20
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 22:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, gastro| občerstvení, restaurace

Přijďte k nám na Florenc a zažijte pořádnou oslavu indického dne nezávislosti! Bollywoodský tanečníci vás seznámí s kouzlem indických pohybů od tradičních bříšních tanců, tance kathak až po moderní indický hip hop dance.

NEBU restaurant vás zve, abyste přišli a oslavili tuto speciální příležitost v Manifestu Florenc! Den nezávislosti Indie se slaví 15/8 a připomíná konec britské nadvlády nad indickým národem v roce 1947.

Můžete se těšit na typické indické pokrmy, Bollywoodské taneční show a indickou hudbu. Pomozte nám proměnit trh do barev Indie a přijďte oblečeni v oranžové nebo žluté barvě.

Speciální program:
18:00- 20:30 Bollywoodské písničky

18:30 - 21:00 DJ Summit Nation

19:30 a 20:15 Bollywood Dance Show

Vstup: Zdarma
Dress Code: Růžová  / Oranžová

Manifesto Florenc – ...
Tel:
Na Florenci
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: