Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
května

Znovuotevření Muzea Smyslů

Muzeum Smyslů

zpět na výpis akcí
 

Muzeum smyslů nabízí při příležitosti opětovného otevření vstupné za 100 kč a představuje nové exponáty.

Datum:22. 05. 20
Cena:100 Kč
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: kultura| vizuální umění poznání|muzea,

Muzeum smyslů znovu otevírá své dveře v pátek 22.5. v 9 hodin. Při příležitosti opětovného otevření budou páteční vstupenky v prodeji za pouhých 100 kč. 
 
Kromě zaváděcích cen vstupenek do Muzea Smyslů uvítá návštěvníky zrekonstruovaný výstavní prostor ve dvou expozicích, Ames a Gravity. Návštěva muzea je v souladu s epidemiologickými opatřeními a nové prostředí poskytuje každému návštěvníkovi skvělý zážitek.
 
Během posledních dvou měsíců vedlo Muzeum Smyslů úspěšné online kampaně s názvem #Muzeumzdomova a # Péčejesdileni, které lidem během pobytu v domácnosti poskytovaly zajímavý obsah a smyslové aktivity. V kampani #Péče nechávali zaměstnanci Muzea každý týden hračky v taškách před Muzeem, aby si je každý kolemjdoucí mohl vyzvednout zdarma.
 
Muzeum smyslů v Praze bylo otevřeno na podzim roku 2017 a pouze v roce 2019 ho navštívilo více než 200 000 návštěvníků. Právě díky interaktivnímu a smyslovému prostředí se stal oblíbeným cílem mnoha školních skupin, rodin a individuálních návštěvníků.

Muzeum Smyslů
Tel: 608 213 749
Jindřišská 20
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: