Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
května

Rozkvetlý papír slaví 7. narozeniny!

Mankai Paper

zpět na výpis akcí
 

Sedmé narozeniny jednoho nezávislého papírnictví se nedají přejít jen tak bez povšimnutí. Přijďte si nakoupit nebo jan tak poklábosit.

Datum:23. 05. 20
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 19:00
Kategorie: poznání|ostatní, lifestyle| Nakupování

"23. května 2013 jsem si sedla k počítači a vytvořila na Fleru účet By Myyna. Absolutně jsem netušila co to provádím, jen jsem hrozně chtěla začít dělat něco, co mě bude bavit. Nápady byly, odvaha taky. To ostatní už vykrystalizovalo tak nějak samo. Před rokem se By Myyna přejmenovala na MANKAI Paper, stále pod vedením mne, Myyny, výtvarnice, Střelkyně tělem i duší, workoholičky, perfekcionistky, srdcařky, neúnavné bojovnice za svobodu (momentálně dýchání) a především obyčejný holky, která z ničeho udělala něco, co dělá lidem radost.

23. května je sobota. Přijďte proto nakoupit a poklábosit do Heřmanky, otevřu ji na celý den, od 10 do 19 hodin, dám vám něco malého na přiťuknutí a ukážu vám, jak pokračuje rekonstrukce úžasného starého prostoru, kde MANKAI Paper sídlí."

Heřmanova 988/15, Praha 7. Zastávky Vltavská, Stross, Veletržní palác.

Mankai Paper
Tel:
Heřmanova 988/15
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: