Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
24
května

Činohra Národního divadla parkuje

Holešovická tržnice

zpět na výpis akcí
 

Činohra Národního divadla vvyjíždí, aby zahrála výběr písní a textů ze svých inscenací přesně na míru parkovacímu prostoru!

Datum:24. 05. 20
Cena:438 Kč
Čas:19:00 - 20:00
Kategorie: kultura|divadla

Čím jiným zahnat karanténu než dialogem z Krále Oidipa, v němž nejde o nic míň než o mor. Jak jinak nejlépe promluvit ke svým spoluobčanům než Proslovem k národu? Kde jinde jde víc o život věčný než ve Faustovi? Co jiného skrýváme pod rouškou než krásu, již vzýváme v inscenaci Za krásu?

Přijeďte se pobavit na činohru bez zlatých portálů, na činohru, která vám ve svém kamionu přiveze docela malý výběr ze svých inscenací.

Moderovat budou Daniel Špinar a Jan Frič, režiséři Činohry ND. Vystoupí Jindřiška Dudziaková, Veronika Lazorčáková, Lucie Polišenská, Martina Preissová, Pavel Batěk, Vladimír Javorský, David Prachař a Petr Vančura.

Cena 438 Kč je platná pro jeden osobní automobil.

Holešovická tržnice
Tel: +420 220 800 592
Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: