Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pátrači

Praha, Praha,

zpět na výpis
 
Pátrači

Dobrodružná hra v Praze, s nevšedním příběhem, kde je kladen důraz na atmosféru, smysl pro detail a radost z dobrodružství.

Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Hledáte netradiční víkendový zážitek? Máte rádi dobrodružství, hlavolamy a hry? Přidejte se k Pátračům a staňte se nejlepšími hledači pokladů. Vydejte se s námi za nevšedním dobrodružstvím, plněním úkolů a logických hádanek, prozkoumejte tajné skrýše i neobyčejná zařízení na pražské Letné.

Pátrání je fiktivní venkovní hra s dobrodružnou zápletkou určena pro tým 2-5 lidí. Během tohoto zážitku si splníte sen prožít den jako Lara Croft, Indiana Jones nebo Nathan Drake.

Zažijte nevšední příběh, kde je kladen důraz na atmosféru, smysl pro detail, luštění puzzle a radost z dobrodružství. Hra trvá přibližně 2 hodiny.

Praha
Praha
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na adventní trhy, mikulášský bál, vánoční piknik, výstavu moderního umění, na promítání dokumentů nebo poradíme, kde si zadarmo zabruslit. Výběr akcí, kam se dostanete grátis, na každý den!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře