Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Klub a restaurace Radost FX

Praha 2, Bělehradská 120, 12000

zpět na výpis
Tip
     
Klub a restaurace Radost FX

Úderem 22 hodiny Radost ožívá nočním životem a otevírají se brány hudebního klubu v dolních prostorách podniku.

Telefon:603193711
Kategorie: zábava|party a klubygastro|bary a pivnice, restaurace

Bezesporu legendární podnik Radost FX, který je nejstarším (v roce 2016 to bude 24 let) hudebním klubem v čechách znovu ožívá. 

V roce 2015 došlo v Radosti FX ke změně vedení a spolu s tím k postupné snaze posunout se zase o něco dále. Spolu s rekonstrukcí stage, barů, toalet a dalších míst v klubu došlo také k revitalizaci celého prostoru. Klub byl osazen zvukem Funktion One, který se řadí mezi světovou špičku. V plánu je nyní další postupná rekonstrukce tak, aby ještě více odpovídal dnešním požadavkům.

Klub prochází také výraznou dramaturgickou změnou a kromě velmi úspěšné urban night FX Bounce, která pravidelně od roku 2005 plní čtvrteční noci pod taktovou DJe Kwé se Radost FX vrací ke svým elektronickým kořenům a to především k houseové hudbě. Do klubu se mimo jiné jako rezident vrátil DJ Pavel Bidlo, který je s Radostí FX spjatý od jejich začátků.

Bělehradská 120
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na adventní trhy, mikulášský bál, vánoční piknik, výstavu moderního umění, na promítání dokumentů nebo poradíme, kde si zadarmo zabruslit. Výběr akcí, kam se dostanete grátis, na každý den!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře