Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Park Holiday Benice

Praha 10, Květnového povstání 194,

zpět na výpis
 
Park Holiday Benice

Park Holiday je unikátní rekreační komplex, ve kterém si své místo najde opravdu každý.

Kategorie: sport|fitness, golf a minigolf, hospodské sporty, míčové sporty, vodní sporty

Ať jste jednotlivec, rodina nebo firma, k využití se Vám nabízí Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, Congress & Wellness Hotel**** s moderním kongresovým zázemím, vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy, dva bary, beauty salon Vitalbody a řadu dalších doplňkových služeb, které Vám zpříjemní pobyt v Parku.

Bowling
Čekají na Vás 4 profesionální dráhy značky AMF Qubica, pohodlné parkování, wifi připojení zdarma a Vaši pohodu doplníme nabídkou nápojů a lehkých jídel. A kdyby jste zrovna náhodou neměli Váší bowlingovou formu, tak si můžete zahrát šipky.

Otevřeno máme každý den až do 1 hodiny po půlnoci a cenu Vám budeme již od začátku účtovat po minutách.

Indoor Golf
Čekají na Vás 2 simulátory značky Full Swing, pohodlné parkování, wifi připojení zdarma a Vaši pohodovou hru doplníme nabídkou nápojů a lehkých jídel. S bagem si také nemusíte dělat starosti, neboť Vám jej můžeme půjčit.
A kdyby jste zrovna náhodou neměli Váší golfovou formu, tak můžete vyzkoušet cokoliv ze široké nabídky sportovních a relaxačních aktivit rekreačního komplexu Park Holiday, jehož je Indoor golf Benice součástí.

Otevřeno máme denně od 7 do 22 hodiny včetně sobot, nedělí a svátků.

Květnového povstání 194
Praha 10
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

PŘEHLED PRAŽSKÝCH VENKOVNÍCH BAZÉNŮ. Našli jsme jich pro vás celkem jedenáct. Na některých najdete extra mega super studenou vodu, na jiných tobogán, aquazorbing či divokou řeku.

 

Sledujte nás na twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Desítka "baby-friendly" podniků, kam můžete s dětmi prakticky kdykoli zajít a budou se bavit nejen ony, ale i vy. Kavárny, herny, divadla, zábavní park, ale i malá zoo nebo umělecká galerie pro nejmenší.

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře