Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Park Holiday Benice

Praha 10, Květnového povstání 194,

zpět na výpis
 
Park Holiday Benice

Park Holiday je unikátní rekreační komplex, ve kterém si své místo najde opravdu každý.

Kategorie: sport|fitness, golf a minigolf, hospodské sporty, míčové sporty, vodní sporty

Ať jste jednotlivec, rodina nebo firma, k využití se Vám nabízí Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, Congress & Wellness Hotel**** s moderním kongresovým zázemím, vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy, dva bary, beauty salon Vitalbody a řadu dalších doplňkových služeb, které Vám zpříjemní pobyt v Parku.

Bowling
Čekají na Vás 4 profesionální dráhy značky AMF Qubica, pohodlné parkování, wifi připojení zdarma a Vaši pohodu doplníme nabídkou nápojů a lehkých jídel. A kdyby jste zrovna náhodou neměli Váší bowlingovou formu, tak si můžete zahrát šipky.

Otevřeno máme každý den až do 1 hodiny po půlnoci a cenu Vám budeme již od začátku účtovat po minutách.

Indoor Golf
Čekají na Vás 2 simulátory značky Full Swing, pohodlné parkování, wifi připojení zdarma a Vaši pohodovou hru doplníme nabídkou nápojů a lehkých jídel. S bagem si také nemusíte dělat starosti, neboť Vám jej můžeme půjčit.
A kdyby jste zrovna náhodou neměli Váší golfovou formu, tak můžete vyzkoušet cokoliv ze široké nabídky sportovních a relaxačních aktivit rekreačního komplexu Park Holiday, jehož je Indoor golf Benice součástí.

Otevřeno máme denně od 7 do 22 hodiny včetně sobot, nedělí a svátků.

Květnového povstání 194
Praha 10
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

23 nových podniků, které se otevřely v říjnu. Nejvíce nováčků přivítalo Staré a Nové Město, ale rušno bylo i v jiných částech metropole. V mixu kaváren a restaurací tentokrát dominují i fitness centra!

 

Sledujte nás na twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Apus Relax je nafukovací polštář do letadla s unikátním designem. Koupíte ho v OC Nový Smíchov (stánek je v 1. patře) nebo na webu. Po zadání kódu "CITYBEE" navíc dostanete 20% slevu!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře