Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Ethnomir

Praha 2, Legerova 40, 120 00

zpět na výpis
     
Ethnomir

Unikátní projekt centra kultury Ethnomir přináší prostor pro dialog kultur a prezentaci jednotlivých národů světa.

Telefon:606095410
Kategorie: kultura|divadla, koncerty

Ethnomir představuje unikátní projekt, který umožní všem zájemcům poznat kultury a tradice jednotlivých národů světa. Aspekt každé kultury je jedinečný a neopomenutelný. Různorodost světových kultur je nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro každého z nás. Kultura je osobitý vztah mezi lidmi, který je vyjádřen pomocí slov, písní, eposu a tance. Centrum kultury Ethnomir je tak unikátní místo, kde se každý týden konají tématické programy pro děti i dospělé, nejrůznější workshopy, setkání s cestovateli, výstavy, rozmanité gastronomické dny nebo degustace. Přijďte si užít atmosféru centra, zažít příjemné okamžiky při poslechu živé hudby, etnických festivalů nebo ochutnat skvělé jídlo v naší vegetariánské restauraci.

Legerova 40
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

GOTT, MY LIFE to je jedinečná cesta Karla Gotta až na vrchol hvězdného nebe. Objevte, co jinde neuvidíte. Poprvé máte možnost na jednom místě projít 60 let neuvěřitelné kariéry Karla Gotta.

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře