Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

La Bibiche

Praha 2, Francouzská 21, 12000

zpět na výpis
 
La Bibiche

Coffee, pastrami!

Telefon:605 274 527
Kategorie: gastro|občerstvení

Stavte se v nově připravovaném bistru na Francouzské 21 ochutnat mimořádnou delikatesu zvanou Pastrami.

Víte, co jsou pastrami?
Nakládané, uzené a nakonec v páře vařené hovězí hrudí. Ty se pak krájí na tenké plátky a stávají se hlavní přísadou těch nejlepších sendvičů na světě. Pastrami jsou stálicí na menu mnoha newyorských bister, velké slávě se těší ale i v dalších městech Spojených států a západní Evropy. 

La Bibiche je první bistro v Praze, kde můžete šťavnaté a delikátní pastrami ochutnat. Připravujeme je v několika variantách, vždy však s domácím pečivem: pořádná dávka pastrami s hořčicí a okurkou mezi plátky čerstvé Šumavy, v bagetě s domácím nakládaným zelím nebo jako pálivý sendvič s pastrami a jalapeňos. Kromě domácí přípravy masa i pečiva si i sami připravujeme ostatní ingredience – hořčici, fermentované zelí či nakládané okurky a papričky. 

Mimo pastrami si u nás každý den můžete dát něco sladkého, čerstvě praženou kávu nebo domácí limonádu. Pro vás, kdo nemáte chuť na nálož hovězího, připravíme i lehčí variantu sendviče, čerstvý salát, a to i v úpravě pro vegany.

Francouzská 21
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na velikonoční trhy, street food festivaly i tvůrčí dílny origami nebo prohlídku unikátního protiatomového krytu. Výběr akcí, kam se dostanete grátis, na každý den!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře