Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

U Rytíře Jakuba

Praha 4, Golčova 1/2, 140 00

zpět na výpis
 
U Rytíře Jakuba

Nekuřácká restaurace v prostorách hospodářského dvora náležícímu k zámku Kunratice.

Telefon:244 404 458
Kategorie: gastro|restaurace

Celý prostor je rozdělen na dvě hlavní části – víceúčelový sál, který je opatřen pro zvukovou aparaturou a pódiem, kde je možnost pořádání mnoha různých akcí ( svatby, podnikové rauty, rodinné oslavy, přednášky, školení, plesy, představení pro děti, amatérská i profesionální vystoupení apod.)

Druhou částí je restaurace s klenbovými stropy, v čelní části s dominantním barem. Také v této restauraci je možnost oddělení prostor pro různý počet hostů v uzavřené společnosti. Interiér zachovává původní historickou atmosféru. Vybavení kuchyně splňuje nejpřísnější hygienické normy, totéž samozřejmě platí i o všech technologických procesech.Tato restaurace je nekuřácká, v celé restauraci je možnost připojení wi-fi! Připravujeme pro vás v tomto ohledu ojedinělé překvapení, které bude zajímavým doplňkem obvyklých způsobů při volbě vašeho menu.

Golčova 1/2
Praha 4, 140 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na adventní trhy, mikulášský bál, vánoční piknik, výstavu moderního umění, na promítání dokumentů nebo poradíme, kde si zadarmo zabruslit. Výběr akcí, kam se dostanete grátis, na každý den!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře