Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kam vyrazit v lednu v Praze zadarmo?

doporučujeme | 5. 1. 2016

Vánoce nám všem pořádně provětraly peněženky. Tam, kde ještě v prosinci bývaly stohy bankovek, nacházíme jen pár floků. Určitě vás proto potěší, že se v lednu můžete skvěle bavit i zadarmo! A my vám řekneme kde.

Autor: Petra Šarešová

hubb.jpg
Impact Hub Praha

 

1.-31. ledna - Vstup do Botanické zahrady zdarma
Vždycky jste si říkali, že byste si rádi prošli Botanickou zahradu, ale nikdy vám to nakonec nevyšlo? Počkejte si na teplejší lednové dny a vydejte se prozkoumávat venkovní expozice zdarma! Vždy od 9 do 16 hodin.

 

Vstup do Botanické zahrady zdarma

Botanická zahrada hl. m. Prahy

01.01. - 29.02.

6. ledna - Tříkráloví otužilci
Zvládáte střídání sauny s mrazivou vodou na jedničku a vaší nejmilejší zimní zábavou je otužování v blízkém ledovém potoce? Nepropásněte tříkrálové plavání ve Vltavě. Za odměnu dostanete punč, diplom, lodní lístek a vstup do Muzea Karlova mostu.

 

Tříkráloví otužilci

Karlův most

06.01. 11:55

7. ledna - Beach s Markét Slukovou a Bárou Hermannovou
Vzhlíží vaše děti ke sportovním hvězdám? Vezměte je na Vítkov. Zahrají a zatrénují si s nejlepšími českými beachvolejbalistkami Markét a Bárou, které vyhrály poslední světovku v Turecku. A třeba ukořistí i společnou fotku!

 

Beach s Markét Slukovou a Bárou Hermannovou

Beach Service - Sport Vítkov

07.01. 15:00

8. ledna - Čaj se Sherlockem Holmesem
V lednu by nejslavnější detektiv oslavil 162. narozeniny. Připomeňte si Sherlocka na přednáškách, divadelních a filmových představeních v Městské knihovně! Pro vlastníky průkazky je akce zdarma, ostatní zaplatí 40 Kč.

 

Čaj se Sherlockem Holmesem

Městská knihovna v Praze

08.01. 17:00

10. ledna - Natáčení klipu Fast Food Orchestra
Jak se točí videoklip známé skáčkové kapely se dozvíte v dejvické Klubovně, aparaturu tu od 15 hodin rozloží Fast Food Orchestra. Kromě skvělého mejdanu vás čekají i drinky zadarmo. A pokud přijdete v oblečení á la 70. léta, budou vás kluci zbožňovat!

12. ledna - Kosmetika hrou
Nebaví vás neustále nakupovat předraženou kosmetiku plnou chemikálií? Na workshopu v kavárně Potrvá vám ukážou, jak se dá snadno, levně a v bio kvalitě vyrobit přírodní kosmetika. Nebojte se a přijďte očichávat!

 

Kosmetika hrou

Kavárna Potrvá 

12.01. 11:00

13.-17. ledna - Festival íranských filmů
Za zhlédnutí prvotřídních filmů v kině Lucerna, Bio Oko a Světozor si budete muset zaplatit. Na doprovodnou výstavu plakátů Cassry Abediniho ve Světozoru a obrazů Elhama Parsiana v Langhans galerii se dostanete zdarma!

 

Festival íránských filmů

Festival íránských filmů

13.01. - 17.01.

14. ledna - Jsem Sun mu: Kim Čong-un nemá pop-art rád
Su Mun je umělec, který utekl z KLDR do Jižní Koreje. Nyní propagandistické umění oslavující Kim Čong-una přetváří do satirického pop-artu. Na film o umělci, který kvůli bezpečnosti připravuje výstavy v utajení, mrkněte v Langhans galerii.

 

Jsem Sun Mu: Kim Čong-un nemá pop-art rád

Langhans Galerie Praha

14.01. 19:00

14. ledna - Dark Party: Ochutnávka pravých absinthů
Absinth nemusí být jen nechutná lihem páchnoucí tekutina, která slouží k rychlému opití. Jakmile na Dark Party okusíte poctivé absinthy, zjistíte, že mohou chutnat skvěle. Kromě toho vás čeká občerstvení a tvrdá muzika.

 

Dark Party: Ochutnávka pravých Absinthů

Dark Velvet cafe bar

14.01. 18:00

14. ledna: Kino v Obýváku: Putinovy děti 404
Mladí ruští gayové a lesby se kvůli "zákonu proti propagaci homosexuality" v roce 2013 stali chybou systému a jejich šikana získala posvěcení z nejvyšších míst. Podívejte se na autentické videodeníky, které vytvářejí děsivý obraz ruské současnosti.

 

Kino v Obýváku: Putinovy Děti 404

Studio Alta

16.01. 20:00

16. ledna - Nevhodný dárek
Dostali jste od Ježíška dáreček, který není podle vašeho gusta? Rozhodně ho neukládejte na dno skříně a radši ho přineste do Lajky. Třeba někomu udělá obrovskou radost a vy ho vyměníte za lepší!

 

Nevhodný dárek

Café Lajka

16.01. 17:00

16.-17. ledna - Krav Maga: Prezentační víkend zdarma
Slyšeli jste o perfektní sebeobraně zvané krava maga, ale nemáte páru, o co pořádně jde? Zejména pokud patříte mezi začátečníky, měli byste si ji přijít vyzkoušet. Díky krav maze se v noci na ulici už bát nebudete!

 

Krav Maga: Prezentační víkend zdarma

Krav Maga Praha

16.01. - 17.01.

17. ledna - Ochutnávka Raw dortů
Ještě jste neměli možnost ochutnat takzvaný syrový dort? Pak se přihlašte na ochutnávku v dejvické vegetariánské restauraci Vegetka. Uvidíte, že stále oblíbenějšímu způsobu přípravy jídla i dortíků přijdete na chuť!

 

Ochutnávka Raw dortů

Vegetka

17.01. 17:00

22. ledna - Světová novoroční party
Nevyšla vám oslava Silvestra na sto procent? Coworkingové centrum Hub vám dává druhou šanci. Převlečte se za indiána, Eskymáka nebo třeba Japonce a oslavte příchod nového roku ve velkém!

 

Světová novoroční párty

Impact Hub Praha

22.01. 19:30

23. ledna - Novoroční Foodie Market + Networking
Chcete zapadnout do světa milovníků jídla, foodblogerů, skvělých kuchařů a dalších inspirativních tváří z gasto světa? Vypravte se do holešovického studia Chefparade, kde vás čeká foodie market a následný pokec.

 

Novoroční Foodie Market + Networking

Chefparade +

23.01. 11:00

24. ledna - Retro & Vintage trhy
​Dostali jste od rodičů či prarodičů k Vánocům peníze? Nerozfofrujte je za alkohol a nekončící mejdany a radši si za ně kupte designové a dekorativní kousky vyrobené do roku 1989. Je libo sklo, nádobí nebo třeba kabelku?

 

Retro & Vintage trhy

Bio Oko

24.01. 14:00

25. ledna - Havel ve squatu Klinika
Underground za komunismu měl mezi některými lidmi své nezaměnitelné místo. Přijďte si do Kliniky poslechnout hudební nahrávky undergroundu za "Havlovy éry" a podzemní scény dneška. Třeba vy přijdete na to, jestli mají něco společného!

26. ledna - Terezín
Židovské muzeum v předvečer "Mezinárodního dne památky obětí holocaustu a předcházení zločinů proti lidskosti" pořádá divadelní představení s názvem Terezín. Studenti Gymnázia Jana Nerudy provedou diváky strastiplnou cestou terezínského ghetta očima dítěte.

 

Terezín

Židovské muzeum v Praze

26.01. 19:00

27. ledna - Buď hrdinou! - IMPRO live!
Vždy vás ty nejlepší hlášky a vyřešení celé situace napadnou o desítky minut později? Naučte se improvizovat! V Hubu se nejdříve podíváte na profíky a pak si improvizování sami vyzkoušíte. Vstupné je dobrovolné!

 

Buď hrdinou! - IMPRO live!

Impact Hub Praha

27.01. 20:00

29.-31. ledna - Ledová Praha
Pro děti všech věkových kategorií je připravena akce s názvem Ledová Praha. Díky ní se během pololetních prázdnin zadarmo dostanou na zajímavá místa, třeba na Pražský hrad nebo do Mořského světa.

 

Ledová Praha

Pionýr

29.01. - 31.01.

Další akce grátis najdete zde:[zadarmo%282%29.jpg]Podniky...

Cross club
Kromě pátků a sobot nemusíte za filmová promítání, přednášky, divadelní představení, koncerty a mejdany v industriálním klubu platit!

 

Cross Club

Industriální a ze starého haraburdí stvořený klub je nejlepším skutečně...

Storm club
Každou středu si můžete v multižánrovém Storm clubu užít dubstepové či drum & bassové beaty dýdžejů zdarma!

 

Storm Club

Multižánrový klub, který je úzce spjat s festivalem Let It Roll....

La Loca
Nekuřácký hudební bar najdete v přízemí funkcionalistické budovy Mosaic House. Ať jde o vystoupení vyhlášených DJs či koncerty skvělých kapel, za vstup (většinou) platit nemusíte.

 

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE

La Loca: inspirace a co-working přes den. Zábava a tanec večer. Neodolatelná jídla...

Městská knihovna v Praze
Městská knihovna není jen místo, kde si můžete půjčit knížky či učebnice. Sama pořádá mnoho akcí v pobočkách po celé Praze, z nichž většina je zdarma.

 

Městská knihovna v Praze

Městská knihovna v Praze je všem přístupná veřejná univerzální knihovna, kterou...

Chapeau Rouge
Tento klub má kromě baru v přízemí ještě dvě podzemní patra. Jedno z nich - Dance club - je věnováno taneční hudbě, hrají tu špičkoví zahraniční a domácí DJ's a za vstup se neplatí.

 

Chapeau Rouge

Chapeau Rouge, to jsou 3 patra, 4 bary, 3 stage a galerie. Každý den DJs, koncerty a...

Retro Music Hall
Klub má otevřeno ve středu, v pátek a v sobotu. Na všechny párty zejména českých dýdžejů je tu vstup zdarma.

 

Retro Music Hall

Jediné místo v Praze, kde zažijete opravdu tu nejlepší atmosféru a nejlepší mejdan ve...

Rock Café
Také v legendárním klubu blízko Národní třídy najdete akce, za které platit nemusíte. Jde o filmová představení, koncerty s ozačením "Freezone" nebo pokud se žádná akce nekoná a z klubu je Music bar.

 

Rock Café

Nejstarší hudební, nyní multikulturní (Hudba, Divadlo, Kino, Galerie) klub v Praze....


Chceš mít každý čtvrtek v mailu přehled nejlepších akcí na víkend? Zaregistruj se na CityBee!

přehled článků

Vezmeme vás na adventní trhy, mikulášský bál, vánoční piknik, výstavu moderního umění, na promítání dokumentů nebo poradíme, kde si zadarmo zabruslit. Výběr akcí, kam se dostanete grátis, na každý den!

23 nových podniků, které se otevřely v říjnu. Nejvíce nováčků přivítalo Staré a Nové Město, ale rušno bylo i v jiných částech metropole. V mixu kaváren a restaurací tentokrát dominují i fitness centra!

Apus Relax je nafukovací polštář do letadla s unikátním designem. Koupíte ho v OC Nový Smíchov (stánek je v 1. patře) nebo na webu. Po zadání kódu "CITYBEE" navíc dostanete 20% slevu!