Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
08
leden

Veganská večeře

Café Na půl cesty

zpět na výpis akcí
 

V neděli 8. ledna se bude konat další z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským sdružením Otevři oči.

Datum:08. 01. 17
Čas:18:00 - 21:00
Kategorie: gastro|ostatní

Nebojte se dorazit, i když nevíte co uvařit. Vždy potěší i ovoce, zelenina nebo hotové výrobky z obchodů jako je třeba tempeh, tofu ... 

POZOR! Nejedná se o první, ale DRUHOU neděli v měsíci, protože první by v lednu padla na 1.1.

PRINCIP JE JEDNODUCHÝ: Něco veganského (tedy bez živočišných produktů) uvařte, upečte nebo nakupte a doneste v libovolném množství spolu se seznamem ingrediencí nebo ještě lépe s receptem a něčím na nabírání. Mělo by to být něco, u čeho příliš nevadí, když se konzumuje vystydlé.

Téma: Jak na Nový rok, tak po celý rok aneb pomazánky, párty občerstvení a cokoliv, co máte rádi a chcete tím oslavit příchod nového roku :) 

Na místě budou připraveny talířky, příbory a místo, kam prosím ihned odkládejte nevyužívané nádobí, ať to cirkuluje :-)

Café Na půl cesty
Tel:
Pujmanové
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V Praze jsou desítky únikovek, vybrali jsme z nich ty nejlepší. Navíc vás na ně vezmeme se slevou. A taky poradíme, jak se vyhnout těm opravdu špatným, ve kterých jen zbytečně utopíte peníze.

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře