Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
08
leden

Veganská večeře

Café Na půl cesty

zpět na výpis akcí
 

V neděli 8. ledna se bude konat další z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským sdružením Otevři oči.

Datum:08. 01. 17
Čas:18:00 - 21:00
Kategorie: gastro|ostatní

Nebojte se dorazit, i když nevíte co uvařit. Vždy potěší i ovoce, zelenina nebo hotové výrobky z obchodů jako je třeba tempeh, tofu ... 

POZOR! Nejedná se o první, ale DRUHOU neděli v měsíci, protože první by v lednu padla na 1.1.

PRINCIP JE JEDNODUCHÝ: Něco veganského (tedy bez živočišných produktů) uvařte, upečte nebo nakupte a doneste v libovolném množství spolu se seznamem ingrediencí nebo ještě lépe s receptem a něčím na nabírání. Mělo by to být něco, u čeho příliš nevadí, když se konzumuje vystydlé.

Téma: Jak na Nový rok, tak po celý rok aneb pomazánky, párty občerstvení a cokoliv, co máte rádi a chcete tím oslavit příchod nového roku :) 

Na místě budou připraveny talířky, příbory a místo, kam prosím ihned odkládejte nevyužívané nádobí, ať to cirkuluje :-)

Café Na půl cesty
Tel:
Pujmanové
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na adventní trhy, mikulášský bál, vánoční piknik, výstavu moderního umění, na promítání dokumentů nebo poradíme, kde si zadarmo zabruslit. Výběr akcí, kam se dostanete grátis, na každý den!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře