Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
leden

Novoroční ohňostroj

Letná

zpět na výpis akcí
 

Název ohňostroje zní Praha – dynamická a bude obsahovat 4795 pyrotechnických výstřelů a 236 různých efektů. 

Datum:01. 01. 17
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 18:30
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

„Novoroční ohňostroj je pro mě už tradicí a věřím, že jeho letošní téma bude přesně odpovídat tomu, jaká Praha příští rok skutečně bude,“ uvedla primátorka Adriana Krnáčová.

Celý ohňostroj bude trvat 10 minut 47 vteřin a bude obsahovat 4795 pyrotechnických výstřelů a 236 různých efektů. Odpálen bude v neděli 1. ledna 2017 v 18.00 hodin z Letenských sadů z prostoru Pražského metronomu. Nejlépe pozorovatelný bude ve směru od Dvořákova nábřeží, Pařížské ulice, Mánesova, Čechova a Štefánikova mostu. Viditelný bude i z Letenské pláně, kde je v současné době kluziště titulu Praha Evropské hlavní město sportu. Ohňostroj se tak i díky jeho dynamickému stylu s tímto titulem rozloučí.

 

Letná
Tel:
Letná
Praha 7
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

GOTT, MY LIFE to je jedinečná cesta Karla Gotta až na vrchol hvězdného nebe. Objevte, co jinde neuvidíte. Poprvé máte možnost na jednom místě projít 60 let neuvěřitelné kariéry Karla Gotta.

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře